piątek, 25 maja 2018

I Mityng Biegowy "Biegaczy z Granicznej"

W dniu 23.05.2018r. na boisku szkolnym odbył się I Mityng biegowy pod hasłem „Biegacze z Granicznej”. Wyłonionych zostało 15 uczniów z naszego Ośrodka, którzy brali udział w zawodach. Rywalizacja odbywała się na dystansie 200m. Na miejscu losowane były grupy startowe z których wyłonione zostały osoby biorące udział w biegu finałowym. III miejsce zajęła Julia Sobczyk, II miejsce zajął Michał Glaziński, a I miejsce Sebastian Kijanowski- gratulujemy.
Była to impreza podsumowująca innowację pedagogiczną realizowaną w tym roku szkolnym pn. „Biegacze z Granicznej”. Od września 2017 roku odbywały się cykliczne zajęcia biegowe dla chętnych uczniów naszego Ośrodka, stworzona została grupa o nazwie „Biegacze z Granicznej”. Grupa ta reprezentuje nasz Ośrodek na imprezach i zawodach biegowych organizowanych na terenie miasta Bydgoszczy i województwa kujawsko- pomorskiego. W tym roku szkolnym braliśmy udział m.in. w takich imprezach jak: „Roll&Run Metropolia Bydgoska; „Bieg Małego Dąbrowskiego” w Zielonce, „City Trail Junior”. Gratulujemy wszystkim uczniom ukończenia trasy ,a kibicom dziękujemy za gromkie brawa i głośny aplauz podczas biegów. Serdeczne podziękowania dla p. Anny Zwolenkiewicz i p. Beaty Kujawy- Tobolskiej za wsparcie rzeczowe imprezy. Dziękujemy firmie KrisMedia za przekazane nagroód dla uczestników oraz za współpracę przy realizacji innowacji pedagogicznej.
Przed nami jeszcze jedna impreza sportowa, w czwartek 24.05.2018. Jako drużyna "Biegacze z Granicznej" jedziemy na Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Lekkoatletyce, odbywających się w Sępólnie Krajeńskim.